NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Informacije u vezi kviza Visoki napon

Pretpostavljam da su se neki od  ljubitelja Slagalice vec prijavljivali i na druge kvizove pa me zanima vise informacija o kvizu Visoki napon.

Ne znam ni kako se prijaviti jer u dnevnom listu Politika ne pronadjoh kupon.

Da li to znaci da  prijava nije moguca tokom cele godine vec samo u odredjenom periodu kad se te prijave skupljaju pa se pravi selekcija? Kad je to, odnosno kad ce prijave biti moguce?

Da li sve ljude koje se prijave zovu na testiranje? Ako prodjes testiranje koliko vremena prodje dok te pozovu na snimanje?Koliko vremena prodje od tog poziva do pocetka snimanja? Da li se snimljena emisija brzo emituje? Za koliko vremena ti isplate novac?

Ukratko- koliko otprilike prodje od trenutka prijave do dana kad ti isplate novac (ako ga uopste isplate). Nadam se da to nije rok od nekoliko godina jer su mogla da nacujem svasta. 

Unapred hvala PUUUNOOO.

 

 

2 za
1 protiv
humska
2011-01-14
???

Imam par pitanja u vezi kviza "Visoki napon". Interesuje me na koji nacin se prijavljuju za ponovno ucestvovanje takmicari koji su vec jednom ucestvovali u kvizu? Imam informaciju da su stekli pravo da se prijave bez ponovnog testiranja jer su vec jednom to prosli. Takodje sam cula da je ovo poslednja sezona ovog kviza i da ce uskoro umesto njega poceti da se emituje drugi, interesuje me koji je kviz u pitanju i na koji nacin moze da se prijavi za njega? 

Unapred, hvala!

2 za
3 protiv
Jasmina Lazic
2011-06-16
???

Jasmina Lazic napisa...

Imam par pitanja u vezi kviza "Visoki napon". Interesuje me na koji nacin se prijavljuju za ponovno ucestvovanje takmicari koji su vec jednom ucestvovali u kvizu? Imam informaciju da su stekli pravo da se prijave bez ponovnog testiranja jer su vec jednom to prosli. Takodje sam cula da je ovo poslednja sezona ovog kviza i da ce uskoro umesto njega poceti da se emituje drugi, interesuje me koji je kviz u pitanju i na koji nacin moze da se prijavi za njega? 

Unapred, hvala!

... Od avgusta-septembra ide prijavljivanje za nešto izmenjeni format kviza, tako da već neko vreme i nema prijavljivanja preko kupona iz novina.

3 za
1 protiv
Марко Екмеџић
2011-06-16
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0147 sec.

Copyright © 2024