NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

CRVENA ZVEZDA vs PARTIZAN

ZVEZDA - GLASAJTE ZA OVU PORUKU

PARTIZAN - GLASAJTE PROTIV

Pa da vidimo ko je u većini na sajtu!

51 za
42 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-04-27
???

Neizvesno! Nastavite da glasate ZA ili PROTIV prve poruke!!

14 za
15 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-04-28
???

I, za koga ti navijaš???

14 za
15 protiv
.
2011-04-28
???

Obzirom da se za Zvezdu glasa sa "za", a za Partizan sa "protiv", mislim da je jasno smiley

23 za
19 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-28
???

Марко Екмеџић napisa...

Obzirom da se za Zvezdu glasa sa "za", a za Partizan sa "protiv", mislim da je jasno smiley

... И ја сам тако мислио, али да се осигурам :))

А за кога ти гласаш??

13 za
12 protiv
.
2011-04-28
???

"Protiv" wink

15 za
15 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-28
???

Hmmmm i ti verujes u nesto !!!!!!!!!!!

9 za
10 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-28
???

Gale Djordjevic napisa...

Hmmmm i ti verujes u nesto !!!!!!!!!!!

... Brate, ala si dosadan... imaš temu za to, nemoj ovde da troluješ...

7 za
8 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-28
???

Марко Екмеџић napisa...

Gale Djordjevic napisa...

Hmmmm i ti verujes u nesto !!!!!!!!!!!

... Brate, ala si dosadan... imaš temu za to, nemoj ovde da troluješ...

...Nemoj da si na kraj srca samo kazem da si i po ovom pitanju na pogresnoj strani....... ZVEZDA!!!!!!!!!!!

6 za
13 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-29
???

Gale Djordjevic napisa...

Марко Екмеџић napisa...

Gale Djordjevic napisa...

Hmmmm i ti verujes u nesto !!!!!!!!!!!

... Brate, ala si dosadan... imaš temu za to, nemoj ovde da troluješ...

...Nemoj da si na kraj srca samo kazem da si i po ovom pitanju na pogresnoj strani....... ZVEZDA!!!!!!!!!!!

... Davno si ti prijatelju izgleda gledao neku utakmicu, pa ti se čini da je pogrešna strana to što smo svugde ispred vas... zemlja, vazduh, voda... DOMINACIJA!

12 za
9 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Марко Екмеџић napisa...

"Protiv" wink

... Čovek zna šta je dobro smiley

9 za
8 protiv
.
2011-04-29
???

To da ste ispred nas u odbojci i rukometu je kao kad bi mi tvrdili kad osvojimo titulu u kosarci da smo bolji od vas sto je priznaces i sam smesno. U odbojci ste prvi put  sad uzeli titulu u poslednjih 20 GODINA, u rukometu je Zvezda dominirala u prethodnom periodu a uzeli bi  mozda titulu i ove godine da nam nisu oduzeti bodovi za zelenim stolom...

5 za
13 protiv
dejan86
2011-04-29
???

Марко Екмеџић napisa...

Gale Djordjevic napisa...

Марко Екмеџић napisa...

Gale Djordjevic napisa...

Hmmmm i ti verujes u nesto !!!!!!!!!!!

... Brate, ala si dosadan... imaš temu za to, nemoj ovde da troluješ...

...Nemoj da si na kraj srca samo kazem da si i po ovom pitanju na pogresnoj strani....... ZVEZDA!!!!!!!!!!!

... Davno si ti prijatelju izgleda gledao neku utakmicu, pa ti se čini da je pogrešna strana to što smo svugde ispred vas... zemlja, vazduh, voda... DOMINACIJA!

...Juce se desila provalna kradja u prostorijama ZVEZDE i u prostorijama partizana. Iz prostorija ZVEZDE ukraden je kup SAMPIONA a iz prostorija partizana sokovnik , toster ,aparat za espreso..........jbg nisu nasli nista drugo kod vas!!!!

5 za
11 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-29
???

@Gale:

Kup šampiona? Nešto sa "History Channela"? smiley

Dokle god budete živeli u davnoj sportskoj prošlosti, ostaćete mali klub, koji je iza nas.

Uostalom, i rejting liste UEFA i FIFA vas stavljaju daleko iza nas, tek da ne bude da se mi ovde prepucavamo "na suvo" wink

Pomisli samo da su čelnici Reala, ManUTD-a, Milana, Bajerna tako razmišljali - uzeli smo jednu titulu, i sad smo doveka mirni... ne ide to tako... današnji prosečni navijač se nije ni rodio kad ste uzeli KEŠ, i ima samo izbledele VHS trake svog ćaleta ili dede o tome. Treba stalno da se napreduje, stalno da se radi... ne kažem da smo mi mnogo bolji, ali smo poslednjih godina makar daleko organizovanije sportsko društvo u svakom pogledu.

@dejan:

Od kad je nestala SFRJ, pa se fudbal igra praktično samo u Srbiji (mislim na period SRJ i SCG), mi smo uzeli 11 titula, a vi 6.

Prvaci države u rukometu:

93/94 - Partizan

94/95 - Partizan

95/96 - Partizan

96/97 - Zvezda

97/98 - Zvezda

98/99 - Zvezda

99/00 - Partizan

00/01 - Lovćen

01/02 - Lovćen

02/03 - Partizan

03/04 - Partizan

04/05 - Zvezda

05/06 - Vojvodina

06/07 - Partizan

07/08 - Zvezda

08/09 - Partizan

09/10 - Kolubara

10/11 - Partizan

Partizan, 9 titula

Zvezda, 5 titula

Ovaaaaaj, reče da ste dominirali u rukometu u poslednjem periodu? smiley

Mada jeste, u odbojci smo titulu prvaka čekali 20 godina... što ne valja... ipak, i tu postavljate gredu previsoko, vi ste je čekali 29 godina (1974-2003) smiley

Ali hajde, u poslednjih 20 godina, mi imamo dve i vi dve titule... recimo da to nije neko poređenje.

Prvaci države u košarci (sad već kreće da boli):

94/95 - Partizan

95/96 - Partizan

96/97 - Partizan

97/98 - Zvezda

98/99 - Budućnost

99/00 - Budućnost

00/01 - Budućnost

01/02 - Partizan

02/03 - Partizan

03/04 - Partizan

04/05 - Partizan

05/06 - Partizan

06/07 - Partizan

07/08 - Partizan

08/09 - Partizan

09/10 - Partizan

10/11 - hajde čik pogodi wink

Vaterpolo bolje ne spominjati, klub vam se praktično ugasio, a sad je uz pomoć grada malo živnuo smiley

Tako da... slažem se, jednom nekada, kad osvojite titulu u košarci, stvarno će biti smešno da tvrdite da ste bolji... a možda, možda ipak bude sledeće sezone smiley

----------------

Mada, na stranu zezanje, želim vam da se rešite parazita poput Lukića, Kleuta, Adžića, Vesića, koji vas samo blamiraju, i za to još uzimaju masne pare. Nije sramota biti lošiji u nekom sportu, i u nekom periodu, sramota je šta od vas rade takvi tipusi.

I meni je laknulo kad je tandem Bjeka-Zeka otišao iz FK Partizana, da ne bude da mislim da samo kod vas smrdi.

I iskreno, pošto se sećam i te kako i fudbala iz osamdesetih, Robi vam je pravo osveženje, u smislu kvaliteta ličnosti... kakav je trener, tek će se videti, ali ne sumnjam da će imati uspeha.

A hteli ne hteli, u basketu i vaterpolu smo mi ipak INSTITUCIJA DOMINACIJE smiley

15 za
9 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Sve sto smo zeleli, sve sto smo hteli,
to su nam dali Crveno-Beli
mladici borovi, devojke jele,
bore se posteno za
Crveno-Bele
hey, hey, hey, hey, hey,
Crvena Zvezda na nebu sja
Crvenu Zvezdu volim i ja
Crvena Zvezda to nas je tim,
Hey Zvezda Crvena, Crvena
Hey Zvezda Hey....
Hey Zvezda Crvena, Crvena
Hey Zvezda Hey....

===============

Nema dana kada ne mislim na tebe
Nema dana kada ne mislim na tebe
bicu s tobom ceo zivot svoj
ja te volim, ja te bodrim
volecu te dok ne umrem
ti se bori i igraj do pobede...

===============

Jos jedna pobeda i titula
Jos jedna pobeda i titula
I opet ti si prvak postala
Svuda smo te pratili
I verno bodrili
Za tvoju slavu danas pevamo
ole ole ole ole...

7 za
14 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-04-29
???

Veliki sam navijač Partizana, posebno kad je košarka u pitanju, i ne mogu reći da mi nije drago što smo prvaci tolike godine za redom. Više bih međutim voleo da vidim interesantno prvenstvo u kome bismo se šibali sa Zvezdom na krv i nož, da bude interesantno, i to po mogućstvu sa još nekim jakim timom. Meni, kao verujem i većini, nije interes u tome da pravim zajebancije na račun toga što smo decniju već prvaci, već da odem na košarkašku utakmicu, kupim kikiriki, odgledam tekmu u +- 5 poena razlike, i kad izađem iz Pionira da znam zašto sam bio tamo. U čemu je draž gledati utakmicu u kojoj jedan tim dobija 40 razlike? Setite se samo stare Juge, gde Jugoplastika dere celu Evropu tri godine za redom, a u domaćem prvenstvu gubi od Partizana, Zvezde, Cibone, Zadra. To su bila vremena, i ako već ne može ( a sigurno je da ne može ) da se vrati taj kvalitet, bilo bi lepo da se vrati draž gledanja neizvesnih utakmica.

6 za
10 protiv
Kalimist
2011-04-29
???

Марко Екмеџић napisa...

@Gale:

Kup šampiona? Nešto sa "History Channela"? smiley

Dokle god budete živeli u davnoj sportskoj prošlosti, ostaćete mali klub, koji je iza nas.

Uostalom, i rejting liste UEFA i FIFA vas stavljaju daleko iza nas, tek da ne bude da se mi ovde prepucavamo "na suvo" wink

Pomisli samo da su čelnici Reala, ManUTD-a, Milana, Bajerna tako razmišljali - uzeli smo jednu titulu, i sad smo doveka mirni... ne ide to tako... današnji prosečni navijač se nije ni rodio kad ste uzeli KEŠ, i ima samo izbledele VHS trake svog ćaleta ili dede o tome. Treba stalno da se napreduje, stalno da se radi... ne kažem da smo mi mnogo bolji, ali smo poslednjih godina makar daleko organizovanije sportsko društvo u svakom pogledu.

@dejan:

Od kad je nestala SFRJ, pa se fudbal igra praktično samo u Srbiji (mislim na period SRJ i SCG), mi smo uzeli 11 titula, a vi 6.

Prvaci države u rukometu:

93/94 - Partizan

94/95 - Partizan

95/96 - Partizan

96/97 - Zvezda

97/98 - Zvezda

98/99 - Zvezda

99/00 - Partizan

00/01 - Lovćen

01/02 - Lovćen

02/03 - Partizan

03/04 - Partizan

04/05 - Zvezda

05/06 - Vojvodina

06/07 - Partizan

07/08 - Zvezda

08/09 - Partizan

09/10 - Kolubara

10/11 - Partizan

Partizan, 9 titula

Zvezda, 5 titula

Ovaaaaaj, reče da ste dominirali u rukometu u poslednjem periodu? smiley

Mada jeste, u odbojci smo titulu prvaka čekali 20 godina... što ne valja... ipak, i tu postavljate gredu previsoko, vi ste je čekali 29 godina (1974-2003) smiley

Ali hajde, u poslednjih 20 godina, mi imamo dve i vi dve titule... recimo da to nije neko poređenje.

Prvaci države u košarci (sad već kreće da boli):

94/95 - Partizan

95/96 - Partizan

96/97 - Partizan

97/98 - Zvezda

98/99 - Budućnost

99/00 - Budućnost

00/01 - Budućnost

01/02 - Partizan

02/03 - Partizan

03/04 - Partizan

04/05 - Partizan

05/06 - Partizan

06/07 - Partizan

07/08 - Partizan

08/09 - Partizan

09/10 - Partizan

10/11 - hajde čik pogodi wink

Vaterpolo bolje ne spominjati, klub vam se praktično ugasio, a sad je uz pomoć grada malo živnuo smiley

Tako da... slažem se, jednom nekada, kad osvojite titulu u košarci, stvarno će biti smešno da tvrdite da ste bolji... a možda, možda ipak bude sledeće sezone smiley

----------------

Mada, na stranu zezanje, želim vam da se rešite parazita poput Lukića, Kleuta, Adžića, Vesića, koji vas samo blamiraju, i za to još uzimaju masne pare. Nije sramota biti lošiji u nekom sportu, i u nekom periodu, sramota je šta od vas rade takvi tipusi.

I meni je laknulo kad je tandem Bjeka-Zeka otišao iz FK Partizana, da ne bude da mislim da samo kod vas smrdi.

I iskreno, pošto se sećam i te kako i fudbala iz osamdesetih, Robi vam je pravo osveženje, u smislu kvaliteta ličnosti... kakav je trener, tek će se videti, ali ne sumnjam da će imati uspeha.

A hteli ne hteli, u basketu i vaterpolu smo mi ipak INSTITUCIJA DOMINACIJE smiley

...Ja cu biti daleko kraci 57 - 38 je odnos pobeda u korist ZVEZDE i da dodam SAMPIONI SVETA!!!!!!!Sad se setih ,kad su dolazili fudbaleri  arsenala bili su da posete kako su oni izjavili "Jedan veliki klub Crvena Zvezda"i bili su fascinirani uspesima, jer cak ni oni ne poseduju trofej kupa SAMPIONA!!!!!!

8 za
11 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-29
???

Gale, kao što rekoh, davna, davna sportska prošlost... a i to šampioni sveta je naravno precenjena titula. U KEŠ-u ste odigrali ukupno devet utakmica te '91, a za tog "šampiona sveta" jednu... sva ta takmičenja su današnjim prvacima smešna... uzgred, superkup Evrope ipak ne uzeste...

Samo od grupe do finala LŠ je danas 10 utakmica.

Eh, gde bi bio kraj velikim klubovima da žive samo u prošlosti wink

A sadašnjost?

Prvo pretkolo druge runde treće zone četvrtog šešira pete grupe pred-kvalifikacija za kvalifikacije Lige Evrope... ma haj'te molim vas smiley

10 za
4 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Vidim ja da sa tobom Ekmedzicu ne vredi raspravljati.

Ja ti napisem za rukomet i odbojku a ti mi nabrajas titule u kosarci  i vaterpolu iako ja ta 2 sporta nisam ni spomenuo jer ne mozemo da se poredimo sa vama. 
Nasa titula PRVAKA EVROPE I SVETA iz 1991. god  je daleka istorija a ti nabrajas 4 titule u rukometu koji je tih godina uzeo partizan i na osnovu toga ste vi bolji. 

U odbojci niste 20 godina uzeli titulu, niste nikad ni bili blizu uvek su se borili Vojvodina , Zvezda  i poslednjih par godina Radnicki. I tu smo po tebi jednaki.

Nikad mi nije bio problem priznati nekom da je bolji od mene ako je to tako. 

Ocigledno tebi jeste, zato ne zelim da ulazim u dalju raspravu sa tobom...

4 za
5 protiv
dejan86
2011-04-29
???

dejan86 napisa...

Vidim ja da sa tobom Ekmedzicu ne vredi raspravljati.

Ja ti napisem za rukomet i odbojku a ti mi nabrajas titule u kosarci  i vaterpolu iako ja ta 2 sporta nisam ni spomenuo jer ne mozemo da se poredimo sa vama. 
Nasa titula PRVAKA EVROPE I SVETA iz 1991. god  je daleka istorija a ti nabrajas 4 titule u rukometu koji je tih godina uzeo partizan i na osnovu toga ste vi bolji. 

U odbojci niste 20 godina uzeli titulu, niste nikad ni bili blizu uvek su se borili Vojvodina , Zvezda  i poslednjih par godina Radnicki. I tu smo po tebi jednaki.

Nikad mi nije bio problem priznati nekom da je bolji od mene ako je to tako. 

Ocigledno tebi jeste, zato ne zelim da ulazim u dalju raspravu sa tobom...

... Mislim da nisi čitao od početka... tamo ti stoje titule u rukometu i odbojci... videćeš tu da ni u rukometu niste za poređenje smiley

A u odbojci, nama titule '91 i sada, vama 2003 i 2008... a pre toga 1974... ihaaaaa, opet "History channel" smiley

Manje žešćenja, više čitanja smiley

5 za
3 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Cale ti je u djubretarima...
Keva kurva za 100 dinara
Hranis se iz kontejnera...
(refren)
Kad si bio dete malo
Cale te je silovao...
Jasno je k'o dan -
Volis Partizan!

JEDNA JE ZVEZDA

9 za
14 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-04-29
???

Neverovatan si. 

npr. Zvezda izgubi od Vojvodine u finalu 3-2( kao sto je i bilo par puta), Partizan ni ne igra plejof. To je po tebi isto jer samo se titule broje a ostalo nije bitno. 

Samo ti znas ko je bolji jer si seo za racunar i prebrojao titule, a mi drugi ne znamo nista, mi nismo nikad isli na utakmice, samo si ti isao.  Koja god tema se otvori na ovom forumu ti se nadjes da pametujes, mi  smo svi debili ti si pametan.

Iako sam dosta mladji od tebe, iako nisam iz Beograda kladim se da sam odgledao duplo vise utakmica Zvezde nego sto si ti Partizana....

3 za
8 protiv
dejan86
2011-04-29
???

dejan86 napisa...

Neverovatan si. 

npr. Zvezda izgubi od Vojvodine u finalu 3-2( kao sto je i bilo par puta), Partizan ni ne igra plejof. To je po tebi isto jer samo se titule broje a ostalo nije bitno. 

Samo ti znas ko je bolji jer si seo za racunar i prebrojao titule, a mi drugi ne znamo nista, mi nismo nikad isli na utakmice, samo si ti isao.  Koja god tema se otvori na ovom forumu ti se nadjes da pametujes, mi  smo svi debili ti si pametan.

Iako sam dosta mladji od tebe, iako nisam iz Beograda kladim se da sam odgledao duplo vise utakmica Zvezde nego sto si ti Partizana....

... Samo se ti kladi, ali nemoj za mnogo para smiley

I ne znam samo ja ko je bolji, svi znaju, samo što neki od vas to ne shvataju smiley

Ali zato umeš da, kako kažeš, "pametuješ" wink

----------------------

Broje se samo pobednici... kad porasteš, shvatićeš... do tada, sećajte se prošlosti, a u sadašnjosti je tu uvek Slovan iz Bratislave da vas podseti kako ste "šampioni sveta" smiley

6 za
4 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Марко Екмеџић napisa...

Gale, kao što rekoh, davna, davna sportska prošlost... a i to šampioni sveta je naravno precenjena titula. U KEŠ-u ste odigrali ukupno devet utakmica te '91, a za tog "šampiona sveta" jednu... sva ta takmičenja su današnjim prvacima smešna... uzgred, superkup Evrope ipak ne uzeste...

Samo od grupe do finala LŠ je danas 10 utakmica.

Eh, gde bi bio kraj velikim klubovima da žive samo u prošlosti wink

A sadašnjost?

Prvo pretkolo druge runde treće zone četvrtog šešira pete grupe pred-kvalifikacija za kvalifikacije Lige Evrope... ma haj'te molim vas smiley

...Mi bar imamo proslost !!!!!!!!

1 za
7 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-29
???

Gale, samo to i imate wink

Mi ćemo se zadovoljiti sa sadašnjošću i budućnošću, i sve je OK smiley

5 za
4 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-29
???

Марко Екмеџић napisa...

Gale, samo to i imate wink

Mi ćemo se zadovoljiti sa sadašnjošću i budućnošću, i sve je OK smiley

...Sad si postao i prorok........nema nista od buducnosti ni vase a ni nase....sve je otislo u tri lepe.....

0 za
5 protiv
Gale Djordjevic
2011-04-30
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

ZVEZDA - GLASAJTE ZA OVU PORUKU

PARTIZAN - GLASAJTE PROTIV

Pa da vidimo ko je u većini na sajtu!

...

Sačekao sam da prođe desetak dana, pa da sumiramo rezultate:

CRVENA ZVEZDA: 17

PARTIZAN: 8

4 za
12 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-06
???

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

BODA TAJSON, DOZIVOTNA napisa...

ZVEZDA - GLASAJTE ZA OVU PORUKU

PARTIZAN - GLASAJTE PROTIV

Pa da vidimo ko je u većini na sajtu!

...

Sačekao sam da prođe desetak dana, pa da sumiramo rezultate:

CRVENA ZVEZDA: 17

PARTIZAN: 8

...

Mora da je Prka navijač Zvezde pa je sa  svojih 15 naloga uticao na ovaj rezultat wink...

15 za
2 protiv
istok
2011-05-06
???

ljudi ovde se nevredi raspravljati kad svi znaju da NAJBOLJA JE ZVEZDA

5 za
10 protiv
cone1
2011-05-20
???

cone1 napisa...

ljudi ovde se nevredi raspravljati kad svi znaju da NAJBOLJA JE ZVEZDA

...

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

4 za
11 protiv
BODA TAJSON, DOŽIVOTNA
2011-05-20
???

 

 

cone1 napisa...

ljudi ovde se nevredi raspravljati kad svi znaju da NAJBOLJA JE ZVEZDA

... no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no


8 za
5 protiv
.
2011-05-20
???

ljudi zvezda jr bila prvak evrope. partizan NE.

zvezda je bila prvak sveta. partizan NE.

sta vise ima da se razmislja zna se ko je najbolji.ZVEZDA

5 za
13 protiv
vukan zivancevic
2011-07-23
???

vukan zivancevic napisa...

ljudi zvezda jr bila prvak evrope. partizan NE.

zvezda je bila prvak sveta. partizan NE.

sta vise ima da se razmislja zna se ko je najbolji.ZVEZDA

...

pluskvamperfekat

9 za
5 protiv
istok
2011-07-23
???

istok napisa...

vukan zivancevic napisa...

ljudi zvezda jr bila prvak evrope. partizan NE.

zvezda je bila prvak sveta. partizan NE.

sta vise ima da se razmislja zna se ko je najbolji.ZVEZDA

...

pluskvamperfekat

...Za zvezdu je to davno proslo vreme a za partizan vreme koje nikad nece doci !

7 za
8 protiv
Gale Djordjevic
2011-07-23
???

Kad vaša beba plače ceo dan 

znate da nosi zvezdaške pelene sad!!!!

7 za
6 protiv
Bozidar Vujačić
2011-08-23
???

Zvezda je da se pamti dugo                Čik pogodi šta ima za večeru
po ciganima njihovim!!!!                 buđava zvezda buđava zvezda!!!

Zvezda je da se pamti dugo           njam njam njam njam njam!!!!

po gubicima velikim!!!!!

7 za
10 protiv
Bozidar Vujačić
2011-08-23
???

Najava jamba!wink

5 za
5 protiv
Atila Han
2011-08-23
???

 

JEDNA JE ZVEZDA

ovaj tim bice ponovo na pobednickom tronu pocev od sad

5 za
13 protiv
vukan zivancevic
2011-09-21
???

Pogledajte ovaj video na You tube koji se zove Zvezda je da se pamti dugo +41         

Оvo je za svakog brata grobara koji voli komedije!!!!!                    smileysmileysmileysmiley 

6 za
3 protiv
Bozidar Vujačić
2011-11-19
???

 

 

JEDNA JE ZVEZDA

ZVEZDA JE SAMPION. NAJVECA PLANETA CRVENI DZIN. AKO STE UCILI GEOGRAFIJU ZNATE KAKO IZGLEDA CRVENI DZIN I STA JE ON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

5 za
12 protiv
chris bosh
2011-12-31
???

the ~*$teFy*~ napisa...

I, za koga ti navijaš???  zna se jedan je klub PARTIZAN

 

...

5 za
5 protiv
Slavica Ristanovic
2012-02-12
???

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА НА НЕБУ С'ЈА! ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ ВОЛИМ И ЈА! <3

6 za
9 protiv
Danijela Krivosija
2012-02-13
???

Evo jedan video za svakog brata grobara koji voli komedije

http://youtu.be/5PJsE1OFMOE

2 za
3 protiv
Bozidar Vujačić
2013-06-18
???

zvezda ale 

zvezda ale 

zvezda ale                                     

                       napred zvezdooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                cool

1 za
5 protiv
baske3
2013-06-19
???

BODA TAJSON, DOŽIVOTNA napisa...

ZVEZDA - GLASAJTE ZA OVU PORUKU

PARTIZAN - GLASAJTE PROTIV

Pa da vidimo ko je u većini na sajtu!

...grobari........coolyes

4 za
3 protiv
Biljana Pavlovic
2013-07-11
???

Da se ubacim. Sto se tice trofeja malo da vas podsetim :) 

 

Ukupno Partizan ima 206. ( Kosarka 43, Fudbal 38, Vaterpolo 59, Odbojka 18, Hokej 24, Rukomet 24) Dok vasa cenjena zvezda ima 123. :) 

Mi se ponosimo nasim ''malim'' Partizanom. Ali dobro. 12 + 6 = 18+ Vise nece niko prenositi derbi, pornici su zabranjeni pre ponoci . :P 

 

Zato, samo tebi verna, samo tebi odana. :) <3 

7 za
2 protiv
Natalija Nikolic
2013-07-30
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0104 sec.

Copyright © 2024