NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Дуле Вуковић = Makar Chudra

Dobro to i nije neka novost, uvek je ista osoba na prvom mestu samo neki put promeni ime a onaj što je bio prvi misteriozno više ne igra slagalicu

10 za
4 protiv
Jure
2011-08-27
???

Makar Chudra,glava mudra!

8 za
2 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-08-27
???

Sačmo napisa...

smešno je gledati kako prvak sa više naloga ima slabe rezultate početkom meseca, dok ne skupi sva rešenja :))))) obratite pažnju

...Ko ti je kriv,kad nisi dovoljno nacitan! Salim se,veoma postujem njegovu ambicioznost,takvi ,kao sto vidis,uspevaju.

4 za
8 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-01
???

Sačmo napisa...

Nuredin Gebreselasije napisa...

Sačmo napisa...

smešno je gledati kako prvak sa više naloga ima slabe rezultate početkom meseca, dok ne skupi sva rešenja :))))) obratite pažnju

...Ko ti je kriv,kad nisi dovoljno nacitan! Salim se,veoma postujem njegovu ambicioznost,takvi ,kao sto vidis,uspevaju.

...pa pre bi pozdravio ambicioznost da nešto nauči i zna u startu, a ne da vara! Za ostale koji nemaju više naloga  kao Makar chudra-dule vukovic, to je kao da plivaju sa vezanom jednom rukom.

...Shvati ovaj sajt kao dobru zabavu , i ne obaziri se na varalice.SEBE VARAJU,a ne tebe!  A ako zele respekt,nek' izvole kod Milke. Ja moj Skocko trofej imam kuci ,al' sam ga zasluzio kroz ljutu takmicarsku bitku. Tako nesto moze biti satisfakcija,a hakerisanje je sto se kvizova tice izlisno i necelishodno.

8 za
3 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-01
???

takmičarski duh je sasvim ok

7 za
1 protiv
Jure
2011-09-02
???

dule vukovic je jedan i nema klonove nemojte mi rushiti bajku

5 za
8 protiv
masxa
2011-09-03
???

masxa napisa...

dule vukovic je jedan i nema klonove nemojte mi rushiti bajku

...Ja mislim da je Sacmo ,ustvari ,Dule the great Vukovic...svako se cese , 'de ga svrbi !

4 za
3 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-03
???

A, dje je Stanko72?

6 za
2 protiv
Petar Maljević
2011-09-04
???

Sačmo napisa...

šta reći sem BESMISAO IGRE TE! Stvarno ne kapiram čemu plaćanje slagalice! Ionako samo ljudi koji varaju mogu da budu na vrhu rang liste! Ostali mogu i za dž da igraju da im prođe vreme!

...

Профил је и направљен са циљем да се покаже да никоме од нас није жао 350 динара и да сви ми можемо бити Makar Chudre, dam damovi, zemunčice, Milani Jovanovići, Prke, markoji, dorcolci73 (НАДАМ СЕ ДА СЕ НЕЋЕ УВРЕДИТИ ПРЕОСТАЛИХ 40-50 КОЈЕ НИСАМ ПОМЕНУО ОВОМ ПРИЛИКОМ!), али да је већини људи у Србији тешко да буде искрен најпре пред собом, а онда и пред другим људима.

Иако сумњам да ће овај профил нешто променити у главама напред поменутих (и непоменутих), овај профил ће бити мој скромни допринос у борби против "излива мозгова". Јер, прилично сам сигуран да, осим неколико изузетака, а питање је да ли се они налазе овде, сваки вишемесечни просечан резултат изнад 28,8 је на неки начин набилдован ( грубо: 28 слагалица, 25 мој број, 25 спојнице, 30 скочко, 25 ко зна зна и 40 асоцијације + понеки киксеви).

3 za
6 protiv
BESMISAO IGRE TE!
2011-09-05
???

BESMISAO IGRE TE! napisa...

Sačmo napisa...

šta reći sem BESMISAO IGRE TE! Stvarno ne kapiram čemu plaćanje slagalice! Ionako samo ljudi koji varaju mogu da budu na vrhu rang liste! Ostali mogu i za dž da igraju da im prođe vreme!

...

Профил је и направљен са циљем да се покаже да никоме од нас није жао 350 динара и да сви ми можемо бити Makar Chudre, dam damovi, zemunčice, Milani Jovanovići, Prke, markoji, dorcolci73 (НАДАМ СЕ ДА СЕ НЕЋЕ УВРЕДИТИ ПРЕОСТАЛИХ 40-50 КОЈЕ НИСАМ ПОМЕНУО ОВОМ ПРИЛИКОМ!), али да је већини људи у Србији тешко да буде искрен најпре пред собом, а онда и пред другим људима.

Иако сумњам да ће овај профил нешто променити у главама напред поменутих (и непоменутих), овај профил ће бити мој скромни допринос у борби против "излива мозгова". Јер, прилично сам сигуран да, осим неколико изузетака, а питање је да ли се они налазе овде, сваки вишемесечни просечан резултат изнад 28,8 је на неки начин набилдован ( грубо: 28 слагалица, 25 мој број, 25 спојнице, 30 скочко, 25 ко зна зна и 40 асоцијације + понеки киксеви).

...Viktore,uz malu mogucnost da sam nesto prevideo, mislim da si to dokazao i proslog meseca otvaranjem naloga 'ludak'.Da li ces nesto promeniti u necijim glavama, ne verujem.

7 za
4 protiv
raborg
2011-09-05
???

raborg napisa...

BESMISAO IGRE TE! napisa...

Sačmo napisa...

šta reći sem BESMISAO IGRE TE! Stvarno ne kapiram čemu plaćanje slagalice! Ionako samo ljudi koji varaju mogu da budu na vrhu rang liste! Ostali mogu i za dž da igraju da im prođe vreme!

...

Профил је и направљен са циљем да се покаже да никоме од нас није жао 350 динара и да сви ми можемо бити Makar Chudre, dam damovi, zemunčice, Milani Jovanovići, Prke, markoji, dorcolci73 (НАДАМ СЕ ДА СЕ НЕЋЕ УВРЕДИТИ ПРЕОСТАЛИХ 40-50 КОЈЕ НИСАМ ПОМЕНУО ОВОМ ПРИЛИКОМ!), али да је већини људи у Србији тешко да буде искрен најпре пред собом, а онда и пред другим људима.

Иако сумњам да ће овај профил нешто променити у главама напред поменутих (и непоменутих), овај профил ће бити мој скромни допринос у борби против "излива мозгова". Јер, прилично сам сигуран да, осим неколико изузетака, а питање је да ли се они налазе овде, сваки вишемесечни просечан резултат изнад 28,8 је на неки начин набилдован ( грубо: 28 слагалица, 25 мој број, 25 спојнице, 30 скочко, 25 ко зна зна и 40 асоцијације + понеки киксеви).

...Viktore,uz malu mogucnost da sam nesto prevideo, mislim da si to dokazao i proslog meseca otvaranjem naloga 'ludak'.Da li ces nesto promeniti u necijim glavama, ne verujem.

...a ovo je sad fora da se varanjem bore protiv varalice. Prilično glupo

5 za
3 protiv
Jure
2011-09-05
???

Alo ljudi,svrha ovog sajta je da se zabavimo i da vidimo koliko i kako znamo,a ne da se lažno predstavljamo i varamo sebe...Zar ne?Uostalom,igra na netu i na tv-u se mnooooogo razlikuju,kažem iz svog iskustva.Postoji mnogo ljudi koji stvarno znaju,ali ih je sramota da se prijave,a takvih ljudi ima i na sajtu,a pretpostavljam i na vrhu liste.

4 za
2 protiv
Šćepa
2011-09-05
???

ne razumem to sa mrmotom i cokoladom, ljudi vole tako da se nasale, ali ne razumem, nisam gledala neki film ili na sta se to vec odnosi

 

treba mi tehnicka praksa, sta da popravim da je dobijem. elektroinzenjerska kompjuteri

2 za
0 protiv
masxa
2011-09-06
???

e slagalica uzivo... mislila sam da sam dobra da bih mogla uz odredjeni trening da se tamo pojavim. ali sam shvatila da bas i ne znam taj Ko zna zna tako dobro, u stvari uglavnom sam sigurna u 3-4 pitanja u vrh glave u emisiji. a spojnice su prica za sebe, tj parovi. :)

a i skocko moras linearno da ispalish kombinaciju. a nisam ni najlepsa pa da se udam.

4 za
0 protiv
masxa
2011-09-06
???

@Dvorska budala: Nisi nam rekao na koga se odnosio onaj izbrisani komentar.

1 za
0 protiv
raborg
2011-09-06
???

raborg napisa...

@Dvorska budala: Nisi nam rekao na koga se odnosio onaj izbrisani komentar.

...Na osobu sa najvise naloga, onog kojeg tako boli sto ne moze da bude prvi ma koliko naloga otvorio, onog sto je opsovao mater svima pa nije bio sankcionisan (@supevizor) i tako redom.

Mozda sam trebao drugacije da se izrazim? Izmet, fekalija, tjelesna izlucevina? Ne...ipak ostajem pri narodnom izrazu. Imate u temi vicevi i sale definicije istih.

Poz

5 za
5 protiv
Dvorska budala
2011-09-07
???

Dvorska budala napisa...

onog sto je opsovao mater svima pa nije bio sankcionisan (@supevizor) i tako redom.

... otkud znaš da nije bio sankcionisan.

3 za
2 protiv
Supervizor
2011-09-07
???

Forum i rang lista.

No dobro, izgleda da ste u poslednje vrijeme malo aktivniji...aj da vidimo kako to ide. 

2 za
0 protiv
Dvorska budala
2011-09-07
???

Dvorska budala napisa...

Forum i rang lista.

No dobro, izgleda da ste u poslednje vrijeme malo aktivniji...aj da vidimo kako to ide. 

... što se tiče foruma, tada sam baš bio na putu pa nažalost nisam odmah odreagovao. Na kraju je dobio suspenziju na duži period.

Što se tiče rang liste, ne znam koliko je to bilo pametno, ali sam svojevremeno kada je započeto plaćanje za listu napisao nešto tipa "ako će neko da uplati 10 naloga pa da može da vidi skoro ceo mesec, neka mu". Izgleda da smo pre par meseci došli u tu situaciju.

Jedino što mi pada na pamet je da rang lista poskupi (najverovatnije smanjenjem broja meseci koliko važi pretplata) pa da bude manje primamljivo, jer ovako neko ko uplati 10 naloga može 6 meseci da se drži u vrhu što sigurno niko ne želi (osim pomenutog).

3 za
4 protiv
Supervizor
2011-09-07
???

masxa napisa...

ne razumem to sa mrmotom i cokoladom, ljudi vole tako da se nasale, ali ne razumem, nisam gledala neki film ili na sta se to vec odnosi

...Ima ljudi na ovom sajtu koji vole da se bave eristikom (u prevodu polemikama ili, što je kod nas češći slučaj, prepirkom), a ja, eto, više volim didaktiku (poučavanje).

Pomenuta "fora" se odnosi na TV reklamu za "Milka" čokoladu, kada u njenoj proizvodnji učestvuju mrmoti, pa je tako na kraju i uvijaju u foliju. Dakle, kada ti neko kaže "...a onda je mrmot zavio čokoladicu u foliju", znači da ti veruje taman toliko koliko i u prikazani način proizvodnje čokolade.

B.t.w., i meni se dešavalo da mi tako kažu.smiley

5 za
0 protiv
Čika Paja
2011-09-07
???

Meni je bitno da ja budem što bolji i da napredujem, a ko je rešio da vara, neka vara. Ja sam na početku imao prosek po mesecu oko 23 poena,  stigao sam do 26-27. Znam da ima boljih takmičara od mene i šta me briga. Svaka čast ljudima kad su više učili, ali znam da nije normalno da neko ima prosek na kraju meseca 30 poena. Da li je moguće da sva pitanja koja  "padnu" njemu odgovaraju? Statistički je vrlo mala verovatnoća. Pozdrav za sve poštene takmičare.

14 za
0 protiv
Radomir-ue
2011-09-11
???

Molim da se ime moje supruge ne uzima "u usta" u ovom forumu (zemuncica). Tacno je da ona i ja igramo ovu slagalicu zajedno, ali ne da bi bili prvi ili da bi ne znam sta postigli, vec nam je to zabava (uglavnom uz jutarnju kafu). Ovo sve smo i shvatili kao dobro zezanje i priliku da nesto naucimo i nista vise...

1 za
12 protiv
007
2011-09-11
???

zemunčicin muž napisa...

Molim da se ime moje supruge ne uzima "u usta" u ovom forumu (zemuncica). Tacno je da ona i ja igramo ovu slagalicu zajedno, ali ne da bi bili prvi ili da bi ne znam sta postigli, vec nam je to zabava (uglavnom uz jutarnju kafu). Ovo sve smo i shvatili kao dobro zezanje i priliku da nesto naucimo i nista vise...

...Pa dobro...koliko vidim, svima je to zabava. Zasto onda, kad vam je to samo zabava, uplacujete da budete na takmicarskoj listi? Zasto iz zabave ne igrate sve one igre od ranije (obzirom da ih koliko vidim niste odigrali)? Ne razumijem sta vam je zabavno u svemu tome. Ali dobro, svako ima svoj vid zabave i ako vam je zabavno i ako vas to duhovno ispunjava, samo nastavite....

20 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-09-11
???

Dvorska budala napisa...

zemunčicin muž napisa...

Molim da se ime moje supruge ne uzima "u usta" u ovom forumu (zemuncica). Tacno je da ona i ja igramo ovu slagalicu zajedno, ali ne da bi bili prvi ili da bi ne znam sta postigli, vec nam je to zabava (uglavnom uz jutarnju kafu). Ovo sve smo i shvatili kao dobro zezanje i priliku da nesto naucimo i nista vise...

...Pa dobro...koliko vidim, svima je to zabava. Zasto onda, kad vam je to samo zabava, uplacujete da budete na takmicarskoj listi? Zasto iz zabave ne igrate sve one igre od ranije (obzirom da ih koliko vidim niste odigrali)? Ne razumijem sta vam je zabavno u svemu tome. Ali dobro, svako ima svoj vid zabave i ako vam je zabavno i ako vas to duhovno ispunjava, samo nastavite....

Pa, kako da  uz jutarnju kafu odigramo i danasnju igru i ove od ranije: da skuvamo bokal? :)

A, uplatili smo da budemo na listi cisto da vidimo gde sa znanjem stojimo u odnosu na ostale igrace. Ni jednog trenutka nismo mislili da ce to postati kriminalno delo...

3 za
13 protiv
007
2011-09-12
???

Dobro, ne treba se previse glupirati...niko (dobro, sem raborga mozda wink cool yes) ne kaze da je to kriminalno djelo, ali ocigledno je da ljudi koji zele da se takmice u startu gube mogucnost da budu medju prvih 10. Da bi znali gdje stojite u odnosu na druge igrajte 1 nalog, nema potrebe da imate 2 (a vidim da imate i vise). Ostale naloge igrajte rekreativno i to za jedan nalog igrajte 2009 a za drugi 2010, pa kad prodje 2-3 mjeseca od takmicarskog nalog igrate 2011 da se podsjetite. Recimo. No dobro, kazem, ako vam je to tako zabavno i ako je to nesto sto vas ispunjava, onda udrite...

I, btw, ne obracajte paznju na trolove, vole da bace buvu tako. I sad cemo da vidimo ono "dalje".

6 za
4 protiv
Dvorska budala
2011-09-12
???

Supervizor napisa...

Dvorska budala napisa...

Forum i rang lista.

No dobro, izgleda da ste u poslednje vrijeme malo aktivniji...aj da vidimo kako to ide. 

... što se tiče foruma, tada sam baš bio na putu pa nažalost nisam odmah odreagovao. Na kraju je dobio suspenziju na duži period.

Što se tiče rang liste, ne znam koliko je to bilo pametno, ali sam svojevremeno kada je započeto plaćanje za listu napisao nešto tipa "ako će neko da uplati 10 naloga pa da može da vidi skoro ceo mesec, neka mu". Izgleda da smo pre par meseci došli u tu situaciju.

Jedino što mi pada na pamet je da rang lista poskupi (najverovatnije smanjenjem broja meseci koliko važi pretplata) pa da bude manje primamljivo, jer ovako neko ko uplati 10 naloga može 6 meseci da se drži u vrhu što sigurno niko ne želi (osim pomenutog).

...Zar ne moze da se napravi blokada tako da svaka IP-adresa ima prolaz za samo jedan nalog?

2 za
1 protiv
Nele i Jela
2011-09-24
???

Nele i Jela napisa...

...Zar ne moze da se napravi blokada tako da svaka IP-adresa ima prolaz za samo jedan nalog?

... pročitajte sekciju "Zar niste mogli da kontrolišete IP adrese ili cookie?" ovde:

http://www.slagalica.tv/info/faq/

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-09-25
???

Pogledajte i videćete da realno  oko 250 do 300 igrača igra igre svaki dan, a ostali nalozi za šta su? Od ovih 300 ko zna koliko je onih koji imaju više naloga? Svaka čast onima koji us bili u TV slagalici i bili dobri takmičari-stigli do polufinala (za njih mogu i dapoverujem da imaju odlične rezultate) ,ali za sve ostale ne mogu da poverujem da mogu da imaju prosek 29-30 ceo mesec.Onda oni treba da se prijave za TV slagalicu. Polufinale bi im bilo zagarantovano. Ako ja sa mojim prosekom od 26-27 poena lagano dobijam ove takmičare koji se sad takmiče, onda bi ih ovi sa 30 poena proseka dobijali sa 100 razlike. Šteta je da se ne prijave i pokažu znanje.

8 za
0 protiv
Radomir-ue
2011-09-25
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0131 sec.

Copyright © 2024