NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Novi kviz na Kosavi "NASLOVNA STRANA"

Krece novi projekat Nikole Neskovica,nazvan "Naslovna strana"!!! Nadam se da je u pitanju nesto ekstraordinarno!?!cheeky

7 za
0 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-27
???

Nuredin Gebreselasije napisa...

Krece novi projekat Nikole Neskovica,nazvan "Naslovna strana"!!! Nadam se da je u pitanju nesto ekstraordinarno!?!cheeky

...jel si se prijavio

4 za
1 protiv
klasicna budala
2011-09-28
???

klasicna budala napisa...

Nuredin Gebreselasije napisa...

Krece novi projekat Nikole Neskovica,nazvan "Naslovna strana"!!! Nadam se da je u pitanju nesto ekstraordinarno!?!cheeky

...jel si se prijavio

...Nisam jos,al' 'ocu,obavezno!

4 za
0 protiv
Nuredin Gebreselasije
2011-09-28
???

Znate ko su poznati?
 Znate šta je aktuelno u svetu kulture, muzike, zabave, politike...?
(završen citat sa sajta happytv.tv)

Koliko vidim, pitanja će biti baš iz poznavanja aktuelnih ličnosti, događaja i t.sl, što se i iz naziva kviza može zaključiti. Ko smatra da je u toku, može da se prijavi. Kastinzi su već od danas krenuli.

3 za
0 protiv
Čika Paja
2011-09-28
???

taj kviz ce biti na foru slagalice znaci logika i enigmatika ce biti zastupljeni a ne samo znanje kao na brzotrzu

2 za
0 protiv
klasicna budala
2011-09-28
???

Ovo je sa sajta Press online:

U okviru nove programske šeme koja počinje 1. oktobra gledaoci će moći da uživaju u novom kvizu "Naslovna strana", koji je osmislio dugogodišnji novinar Nikola Nešković, kultni autor više od pet hiljada emisija i kvizova među kojima su "Slagalica", "Sfinga", "Mozgalica", "Lavirint" i brojni drugi. "Naslovna strana" nije kviz znanja, već niz igara i izazova za koje je potrebna samo dnevna obaveštenost o događanjima u zemlji i svetu, brzina reagovanja, dovitljivost i poznavanje događanja u raznim sferama života - od muzike, filma, nauke, književnosti do političkih događaja. Tema zadataka je ono što se nalazi na naslovnim stranama, ili u udarnim vestima štampanih i elektronskih medija. Hepi TV će organizovati testiranja za takmičare do kraja ovog meseca, a prva emisija će biti emitovana početkom oktobra.

4 za
4 protiv
Paun93
2011-09-28
???

Zvuči mi kao "wait, wait, don't tell me" iliti po naški "čekaj nemoj da mi kažeš, setiću se" koji ide na američkom NPR radiu, s' tim što je njima dodatno svake nedelje u gostima neka poznata ličnost.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wait_Wait...

4 za
1 protiv
Supervizor
2011-09-28
???

klasicna budala sutra u prvoj emisiji kviza u 6:25

9 za
1 protiv
klasicna budala
2011-10-16
???

Ok je kviz samo mi se cini da su pitanja previse laka, barem su danas bila ...

2 za
1 protiv
dejan86
2011-10-17
???

I meni izgleda da je u ovom kvizu najbitnije biti "Rz Brzotrz", a tu su mlađi u prednosti, makar bili i "budale".smiley

2 za
3 protiv
Čika Paja
2011-10-17
???

 

 Koja je glavna nagrada u ovom kvizu?

2 za
1 protiv
dehar2
2011-10-18
???

Mislim da to ne znaju ni ljudi sa Košave. To će verovatno odrediti kad krenu četvrtfinalne borbe. Dnevne nagrade su suhomesnati proizvodi, kozmetika i knjige, od kojih je jedna sigurno Larusova "Tajna društva", ne znam koje su ostale.

5 za
0 protiv
Kalimist
2011-10-18
???

Čika Paja napisa...

I meni izgleda da je u ovom kvizu najbitnije biti "Rz Brzotrz", a tu su mlađi u prednosti, makar bili i "budale".smiley

...el tako a

2 za
3 protiv
klasicna budala
2011-10-20
???

Nisam ti ja dao nick; sam si ga izabrao, pa sad trpi.smiley Narod kaže: sam pao, sam se ubio. A što se pitanja tiče, dejan86 je u pravu.

2 za
1 protiv
Čika Paja
2011-10-20
???

Cestitam ti Kalimist na odlicnom izdanju danas. Reci mi samo kakav je sistem takmicenja u ovom kvizu? Meni se cini da je slican kao u slagalici al nisam siguran pa bih te molio da mi pojasnis, posto si upucen.

4 za
1 protiv
dejan86
2011-10-20
???

dejan86 napisa...

Cestitam ti Kalimist na odlicnom izdanju danas. Reci mi samo kakav je sistem takmicenja u ovom kvizu? Meni se cini da je slican kao u slagalici al nisam siguran pa bih te molio da mi pojasnis, posto si upucen.

...mislim da je tu totalni haos. Mislim da se za kviz nije prijavilo dovoljno ljudi, tako da će verovatno svi koji u svojim emisijama nisu prošli prvi krug imati šansu da jako brzo snimaju ponovo. Sam kviz inače bi trebao da funkcioniše po principu superslagalice - posle tri pobede se automatski prolazi u 1/4 finale. Ostali učesnici 1/4 finala verovatno će biti odabrani prema broju pobeda i osvojenih bodova. Koliko ima partija u razigravanju - to mislim da niko ne zna, i da će to da se sredi ad hoc.

Usput, hvala na čestitkama :)

3 za
1 protiv
Anghel
2011-10-21
???

E, večeras je bilo "dva junaka, obadva jednaka". Nije lako boriti se protiv vojne silesmiley. Ipak, pobedilo je civilno društvo. Pošto ste obojica mlađi ljudi, nisam vam previše zamerio Leonarda Koena i Stevu Teodosijevskog. Srećno u daljem takmičenju!

3 za
4 protiv
Čika Paja
2011-10-21
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0116 sec.

Copyright © 2024