NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

ko zna zna

Ne secam se tacno pitanja ali odprilike mislim da je glasilo Koliko ima cifara 9 u nizu od 9 do 99     tacan odgovor je 20 da li ja nisam razumela pitanje ili je to greska ja mislim da bi trebalo da bude 11?????

0 za
5 protiv
martinaaleksandar
2012-01-30
???

martinaaleksandar napisa...

Ne secam se tacno pitanja ali odprilike mislim da je glasilo Koliko ima cifara 9 u nizu od 9 do 99     tacan odgovor je 20 da li ja nisam razumela pitanje ili je to greska ja mislim da bi trebalo da bude 11?????

...uvek kada imas problem sa igrom , ako misliš da neko pitanje nije u redu,prijavi problem  sa igrom i dobićeš odgovor od super vizora

4 za
1 protiv
jaleeee
2012-01-30
???

martinaaleksandar napisa...

Ne secam se tacno pitanja ali odprilike mislim da je glasilo Koliko ima cifara 9 u nizu od 9 do 99     tacan odgovor je 20 da li ja nisam razumela pitanje ili je to greska ja mislim da bi trebalo da bude 11?????

... da, mnogi igrači krenu 9,19,29,...,89,99, a zaborave na brojeve 90,91,92,... koji isto imaju cifru 9 u sebi.

5 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-30
???

jaleeee napisa...

martinaaleksandar napisa...

Ne secam se tacno pitanja ali odprilike mislim da je glasilo Koliko ima cifara 9 u nizu od 9 do 99     tacan odgovor je 20 da li ja nisam razumela pitanje ili je to greska ja mislim da bi trebalo da bude 11?????

...uvek kada imas problem sa igrom , ako misliš da neko pitanje nije u redu,prijavi problem  sa igrom i dobićeš odgovor od super vizora

... pa, ne baš uvek. Nekad je bolje pitati na forumu. Supervizor zbog velikog broja primedbi nema uvek vremena detaljno da objašnjava.

5 za
1 protiv
Supervizor
2012-01-30
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

martinaaleksandar napisa...

Ne secam se tacno pitanja ali odprilike mislim da je glasilo Koliko ima cifara 9 u nizu od 9 do 99     tacan odgovor je 20 da li ja nisam razumela pitanje ili je to greska ja mislim da bi trebalo da bude 11?????

...uvek kada imas problem sa igrom , ako misliš da neko pitanje nije u redu,prijavi problem  sa igrom i dobićeš odgovor od super vizora

... pa, ne baš uvek. Nekad je bolje pitati na forumu. Supervizor zbog velikog broja primedbi nema uvek vremena detaljno da objašnjava.

...ok

2 za
0 protiv
jaleeee
2012-01-30
???

aaaaaaaaaaaa ne mogu da verujem uopste nisam skontala svaka cast za pitanje!

3 za
0 protiv
martinaaleksandar
2012-01-31
???

pre sam pisao ,mislim da bi trebalo smanjiti vreme igre,ko zna zna,mislim da bi se na taj način,bar malo smanjilo korištenje googla.

5 za
0 protiv
jaleeee
2012-02-03
???

Na primer, kao u pravoj emisiji - dati 5 sekundi za svako pitanje, pa nema mnogo šanse za korišćenje googla u velikoj meri.

4 za
0 protiv
Paun93
2012-02-03
???

A je l' bi moglo da se napravi da se kucaju odgovori u Ko zna, zna, kao što je u TV slagalici, ipak je ovako drugačija igra? Da li je ovo nekada raspravljano ranije?

0 za
3 protiv
baron-samedi
2012-02-03
???

Paun93 napisa...

Na primer, kao u pravoj emisiji - dati 5 sekundi za svako pitanje, pa nema mnogo šanse za korišćenje googla u velikoj meri.

...mislim da to nije dobro. To bi značilo da su sva pitanja približno iste težine,a to često nije slučaj. Znam da mi se dešavalao da za neko pitanje razmišljam i po 20 sekundi da dam tačan odgovor, ali zato na nekih četiri odgovorim za 5 sekundi. Ako većina podrži tvoj predlog i on se usvoji, opet  mi je svejedno jer će svi imati iste uslove.

Ja mislim da je glavni razlog nameštanja rezultata multipliciranje naloga (a ne korišćenje googla).

1 za
2 protiv
Radomir-ue
2012-02-03
???

Jedno od pitanja u ko zna  zna: u čemu nije glumio David Duchovny? Možda u pelenama? Ima li nekog kod kuće, alo BRE! jel neko čita pitanja?

4 za
2 protiv
Dedavlada
2012-02-03
???

Radomir-ue napisa...

Paun93 napisa...

Na primer, kao u pravoj emisiji - dati 5 sekundi za svako pitanje, pa nema mnogo šanse za korišćenje googla u velikoj meri.

...mislim da to nije dobro. To bi značilo da su sva pitanja približno iste težine,a to često nije slučaj. Znam da mi se dešavalao da za neko pitanje razmišljam i po 20 sekundi da dam tačan odgovor, ali zato na nekih četiri odgovorim za 5 sekundi. Ako većina podrži tvoj predlog i on se usvoji, opet  mi je svejedno jer će svi imati iste uslove.

Ja mislim da je glavni razlog nameštanja rezultata multipliciranje naloga (a ne korišćenje googla).

...Ne možemo nikako reći da je nama teže,nego igračima u pravoj slagalii,ako je njima dovoljno 5 sekundi i nama je,ni u pravoj slagalici nisu sva pitanja iste težine.

2 za
3 protiv
jaleeee
2012-02-03
???

Radomir-ue napisa...

Paun93 napisa...

Na primer, kao u pravoj emisiji - dati 5 sekundi za svako pitanje, pa nema mnogo šanse za korišćenje googla u velikoj meri.

...mislim da to nije dobro. To bi značilo da su sva pitanja približno iste težine,a to često nije slučaj. Znam da mi se dešavalao da za neko pitanje razmišljam i po 20 sekundi da dam tačan odgovor, ali zato na nekih četiri odgovorim za 5 sekundi. Ako većina podrži tvoj predlog i on se usvoji, opet  mi je svejedno jer će svi imati iste uslove.

Ja mislim da je glavni razlog nameštanja rezultata multipliciranje naloga (a ne korišćenje googla).

...U pravu si da je glavni razlog nepravilnosti igranje na vise naloga, ali takvi se relativno lako provale i provaljeni su maltene svi, a kako postoji mogucnost formiranja sopstvene rang liste lako ih je izbaciti i tu je po meni problem resen (bilo bi dobro kada bi i igracima koji nisu na listi bilo isto ovo omoguceno).

  Tako da ostaju oni s jednim nalogom koji se dopinguju koristeci visak vremena da druguju s googlom u "ko zna zna" i narocito "spojnicama".Zato bi bilo dobro da se vreme u prvoj pomenutoj igri skrati za tridesetak sekundi a u drugoj i vise.

11 za
0 protiv
raborg
2012-02-03
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0151 sec.

Copyright © 2024